ПОСЛУГИ

ОРГАНИ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ
Дослідження печінки, жовчного міхура, жовчовивідних протоків, підшлункової залози, селезінки, черевного відділу аорти, нижньої порожнистої вени, воротної та селезінкової вен, лімфовузлів, огляд кишківника на наявність новоутворень.
ОРГАНИ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ + ДИНАМІЧНА ХОЛЕЦИСТОГРАФІЯ
Дослідження печінки, жовчного міхура, жовчовивідних протоків, підшлункової залози, селезінки, черевного відділу аорти, нижньої порожнистої вени, воротної та селезінкової вен, лімфовузлів, огляд кишківника на наявність новоутворень. Потім пацієнт вживає «пробний сніданок». Після цього через 40 хвилин під час повторного огляду визначається скоротлива здатність жовчного міхура.
МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНЕ УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ + ФІБРОЕЛАСТОМЕТРІЯ ПЕЧІНКИ (METAVIR)
Дослідження печінки, жовчного міхура, жовчовивідних протоків, підшлункової залози, селезінки, черевного відділу аорти, нижньої порожнистої вени, воротної та селезінкової вен, лімфовузлів, огляд кишківника на наявність новоутворень, дослідження печінки та селезінки за допомогою функції фіброеластометрії зсувної хвилі, що дає змогу швидко та якісно встановити ступінь фіброзу за міжнародною шкалою metavir.
СЕЧОВИДІЛЬНА СИСТЕМА
Дослідження нирок, наднирників, сечоводів, пасажу сечі, сечового міхура, паранефральної клітковини, навколишніх лімфовузлів.
ПЕРЕДМІХУРОВА ЗАЛОЗА, ОРГАНИ КАЛИТКИ
Виконується трасабдомінально або трансректально.

Дослідження простати, простатичної частини уретри, сечового міхура, навколишніх лімфовузлів, визначення об’єму залишкової сечі.
ОРГАНИ МАЛОГО ТАЗУ У ЖІНОК (ГІНЕКОЛОГІЯ)
Виконується трансвагінально, трансабдомінально або трансректально.
ВАГІТНІСТЬ ДО 10 ТИЖНІВ
Виконується трансвагінально, трансабдомінально або трансректально.
ЩИТОПОДІБНА ЗАЛОЗА (+Л/ВУЗЛИ), СЛИННІ ЗАЛОЗИ
Дослідження щитоподібної залози, паращитоподібних залоз, навколишніх м’яких тканин та лімфовузлів шиї.
МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНЕ УЗД ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ (+ЕЛАСТОМЕТРІЯ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ, КОМПРЕСІЙНА ЕЛАСТОГРАФІЯ)
Дослідження щитоподібної залози, паращитоподібних залоз, навколишніх м’яких тканин та лімфовузлів шиї, використання технології еластометрії зсувної хвилі та компресійної еластографії, що дозволяє з високою точністю діагностувати ступінь злоякісності новоутворень ( якісний та кількісний аналіз).
МОЛОЧНІ ЗАЛОЗИ (+Л/ВУЗЛИ)
Дослідження молочних залоз, навколишніх м’яких тканин та відповідних лімфовузлів.
МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНЕ УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ+ЕЛАСТОМЕТРІЯ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ, КОМПРЕСІЙНА ЕЛАСТОГРАФІЯ
Дослідження молочних залоз, навколишніх м’яких тканин та відповідних лімфовузлів, використання технології еластометрії зсувної хвилі та компресійної еластографії, що дозволяє з високою точністю діагностувати ступінь злоякісності новоутворень ( якісний та кількісний аналіз).
СЕРЦЕ (ЕХОКАРДІОГРАФІЯ)
Дослідження серця, дуги аорти, плевральної порожнини.
СУДИНИ ГОЛОВИ ТА ШИЇ (+ДОПЛЕР)
Дослідження артерій та вен шиї та голови (транскраніальна сонографія) з використанням кольорового доплера.
ВЕНИ НИЖНІХ КІНЦІВОК (+ДОПЛЕР), ВЕНИ ВЕРХНІХ КІНЦІВОК (+ДОПЛЕР)
Дослідження вен нижніх кінцівок з використанням кольорового доплера, навколишніх м’яких тканин, лімфовузлів, виконання функціональних проб.
АРТЕРІЇ НИЖНІХ КІНЦІВОК (+ДОПЛЕР), АРТЕРІЇ ВЕРХНІХ КІНЦІВОК (+ДОПЛЕР)
Дослідження артерій нижніх кінцівок з використанням кольорового доплера, навколишніх м’яких тканин, лімфовузлів.
АВ ФІСТУЛА (+ДОПЛЕР)
Дослідження привідної артерії, фістульної вени, власне фістули, колатералей, навколишніх тканин.
М'ЯКІ ТКАНИНИ
Дослідження анатомічної ділянки: шкіра, підшкірна клітковина, м’язи, лімфовузли, кістки, стан судин, огляд на наявність додаткових утворень.
М'ЯКІ ТКАНИНИ + ЕЛАСТОГРАФІЯ УТВОРЕНЬ ПОВЕРХНЕВИХ СТРУКТУР (МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНЕ УЗД)
Дослідження анатомічної ділянки: шкіра, підшкірна клітковина, м’язи, лімфовузли, кістки, стан судин, огляд на наявність додаткових утворень, використання технології еластометрії зсувної хвилі та компресійної еластографії, що дозволяє з високою точністю діагностувати ступінь злоякісності новоутворень ( якісний та кількісний аналіз ).
СУГЛОБИ
Дослідження суглобів: плечових, ліктьових, променево-зап’ясткових, кульшових, колінних, гомілковостопних, міжфалангових; навколишніх м’яких тканин, стану судин.

Пiдготовка до ультразвукових дослiджень

При дослідженні органів черевної порожнини та проведенні фіброеластометрії печінки пацієнт має бути натщесерце: не повинен вживати їжу та напої (крім простої негазованої води) протягом 5-8 годин до моменту обстеження.
При дослідженні сечовидільної системи та передміхурової залози пацієнт має бути з добре наповненим сечовим міхуром. Вживання їжі та напоїв у цьому випадку не впливає на обстеження.
УЗД молочних залоз проводиться незалежно від дня (або наявності) м. циклу, але найкраще проводити дослідження на 4-12 день від першого дня м.ц.
При дослідженні серця, щитоподібної залози, судин, суглобів та м’яких тканин, спеціальна підготовка не потрібна.
Дотримання зазначених рекомендацiй
забезпечує належну якiсть обстеження!